Who's already registered?

Name Registration Aircraft Home airfield
Peter J I-A730 P92 Eaglet Benevente Naples.
Chris Lincoln G-ZADA Skyranger Stoke Medway
Colin Green G-YNJA Nynja
Mat Burnham G-XLAM SkyRanger Sywell
John Davidson G-VINA Foxbat A-22L Natton, Tewkesbury
Diane Curtis G-TBDI C42 Boston
John Boardman G-STOD Savannah Oxenhope
Steven Ridge G-SNXA SONEX Crosland Moor
Kevin Walton G-SLNT CTSW Sywell
Philip Doherty G-SISU P&M GT450 Egerton
Clive James G-RVIW RV9 Ludham
Ian Harriman G-PSMS Eurofox Rufforth
Richard Rymill G-PROW Ev97 Full sutton
Dominic Connolly G-PAWZ Skyranger Swift Shotteswell
Jay Hunter G-NEDS Skyranger Nynja Deenethorpe
Tom Dawson G-MWDB Shadow C-D Plaistows
Paul Hill G-MROC Quantum 912 Rufforth
Alan Kemp G-LEPR Eurofox Lukesfield
Kevin Brown G-KVAN CTSW Deenethorpe
John Brutnell G-KFLY CTSW EGSC
Chris James G-JBSP Jabiru Chilbolton
scot cuthbertson G-JAMZ QuikR old park farm
Courtney Chambers G-IWIN X’air Hawk New Farm Airfield
Jonathan Kuhn G-IMPT- EUROFOX POPHAM
Michael Cowles G-IMPT Eurofox EGHP
Gary Fearon G-IBUZ Sportcruiser Forwood Farm
Tony Morrell G-IANZ Quik GT450 Rufforth
Neil Hathaway G-HATH Techpro Merlin London Colney
Dave Morton G-HAMS Quik Caunton
Chris Curtin G-GTFC Quik 912 Sherburn in Elmet
Richard Hine G-GLHI Skyranger Moss Edge Farm
Eddie Scougall G-FOKS Eurofox Ludham
Gary Taylor G-EFGT Eurofox Holmbeck
Matt Howe G-DGAV P&M QuikR Priory Farm , Tibenham
David Buggins G DBDM Eurofox Hunsdon
Allan Cuthbertson G-CUTH- Quik R Old Park Farm
John Mundy G-CMPM Skyranger Priory Farm
Brian Birtle G-CMMW Deltajet Hoghton
Nick Brookes G-CLNN Skyranger Swift2 Deenethorpe
David Murrell G-CLFM Glasair South Walsham
Michael Slack G-CKWX C42 Cromer
Richard Whitmarsh G-CKTT Quick GTR Perranporth
Douglas Clark G-CIOL P+M GTR Great Oakley
Jason Williams G-CIKA Qick Lite GT SSDR Caunton
Jinx G-CIGG GTR Saxkville
Graham Daniel G-CIEM QUIK R Westernzoyland
George Bennett G-CGUG Pegasus QuikR Priory Farm
barry light G-CGSO GT450 Moss Edge Farm
Jon Ingram G-CGNH Escapade Over farm
John Jones G-CFYS Dynamic wt9 Broad meadow
Steve Ivell G-CFUE Pioneer 300 Crosland Moor
Mark Carter G-CFKA MT-O3 Strubby
Graeme Cassie G-CFGZ CTSW Balado
Paddy O'Rourke G-CEZF EV97 Defford
Paul Williamson G-CEUZ QUIK GT450 Cromer / Northrepps
Simon stoodley G-CETO Sky Ranger Swift Priory Farm
Iain Spence G-CERB Skyranger Rufforth East
Ceri Richards G-CDVR GT-450 Hughley
Rees Keene G-CDGH Rans S 6 Over Farm
Tam Carr G-CDCC EV97 Balado
Kev Mallin G-CCTR Skyranger Pound Green
Myron Burak G-CCJT Skyranger Over Farm
John Upton G-CBWG Ev97 Eurostar Chilbolton
Alan Hardiman G-CBVN Quik Willingale
Tony Gibson G-CBTO Rans s6 Watchford
Graham Welby G-CBGP Ikarus C42 Bakersfield
Alan Colman G-BVCL RANS S6 Holmbeck Farm
Michael Place G-azhh Cavalier 102.5 Rufforth
Ulf Karnath D-MQKA Pipistrel SINUS NG EDHF Itzehoe
Paul Robertson
Barry Light
71 participants