Who's already registered?

Name Registration Aircraft Home airfield
Paul Robertson
Barry Light
Colin Green G-YNJA Nynja
Graham Welby G-CBGP Ikarus C42 Bakersfield
Graeme Cassie G-CFGZ CTSW Balado
Tam Carr G-CDCC EV97 Balado
Peter J I-A730 P92 Eaglet Benevente Naples.
Diane Curtis G-TBDI C42 Boston
John Jones G-CFYS Dynamic wt9 Broad meadow
Jason Williams G-CIKA Qick Lite GT SSDR Caunton
Dave Morton G-HAMS Quik Caunton
John Upton G-CBWG Ev97 Eurostar Chilbolton
Chris James G-JBSP Jabiru Chilbolton
Michael Slack G-CKWX C42 Cromer
Paul Williamson G-CEUZ QUIK GT450 Cromer / Northrepps
Steve Ivell G-CFUE Pioneer 300 Crosland Moor
Steven Ridge G-SNXA SONEX Crosland Moor
Jay Hunter G-NEDS Skyranger Nynja Deenethorpe
Kevin Brown G-KVAN CTSW Deenethorpe
Nick Brookes G-CLNN Skyranger Swift2 Deenethorpe
Paddy O'Rourke G-CEZF EV97 Defford
Ulf Karnath D-MQKA Pipistrel SINUS NG EDHF Itzehoe
Philip Doherty G-SISU P&M GT450 Egerton
Michael Cowles G-IMPT Eurofox EGHP
John Brutnell G-KFLY CTSW EGSC
Gary Fearon G-IBUZ Sportcruiser Forwood Farm
Richard Rymill G-PROW Ev97 Full sutton
Douglas Clark G-CIOL P+M GTR Great Oakley
Brian Birtle G-CMMW Deltajet Hoghton
Gary Taylor G-EFGT Eurofox Holmbeck
Alan Colman G-BVCL RANS S6 Holmbeck Farm
Ceri Richards G-CDVR GT-450 Hughley
David Buggins G DBDM Eurofox Hunsdon
Neil Hathaway G-HATH Techpro Merlin London Colney
Eddie Scougall G-FOKS Eurofox Ludham
Clive James G-RVIW RV9 Ludham
Alan Kemp G-LEPR Eurofox Lukesfield
Richard Hine G-GLHI Skyranger Moss Edge Farm
barry light G-CGSO GT450 Moss Edge Farm
John Davidson G-VINA Foxbat A-22L Natton, Tewkesbury
Courtney Chambers G-IWIN X’air Hawk New Farm Airfield
Allan Cuthbertson G-CUTH- Quik R Old Park Farm
scot cuthbertson G-JAMZ QuikR old park farm
Rees Keene G-CDGH Rans S 6 Over Farm
Myron Burak G-CCJT Skyranger Over Farm
Jon Ingram G-CGNH Escapade Over farm
John Boardman G-STOD Savannah Oxenhope
Richard Whitmarsh G-CKTT Quick GTR Perranporth
Tom Dawson G-MWDB Shadow C-D Plaistows
Jonathan Kuhn G-IMPT- EUROFOX POPHAM
Kev Mallin G-CCTR Skyranger Pound Green
Simon stoodley G-CETO Sky Ranger Swift Priory Farm
John Mundy G-CMPM Skyranger Priory Farm
George Bennett G-CGUG Pegasus QuikR Priory Farm
Matt Howe G-DGAV P&M QuikR Priory Farm , Tibenham
Paul Hill G-MROC Quantum 912 Rufforth
Tony Morrell G-IANZ Quik GT450 Rufforth
Michael Place G-azhh Cavalier 102.5 Rufforth
Ian Harriman G-PSMS Eurofox Rufforth
Iain Spence G-CERB Skyranger Rufforth East
Jinx G-CIGG GTR Saxkville
Chris Curtin G-GTFC Quik 912 Sherburn in Elmet
Dominic Connolly G-PAWZ Skyranger Swift Shotteswell
David Murrell G-CLFM Glasair South Walsham
Chris Lincoln G-ZADA Skyranger Stoke Medway
Mark Carter G-CFKA MT-O3 Strubby
Mat Burnham G-XLAM SkyRanger Sywell
Kevin Walton G-SLNT CTSW Sywell
Tony Gibson G-CBTO Rans s6 Watchford
Graham Daniel G-CIEM QUIK R Westernzoyland
Alan Hardiman G-CBVN Quik Willingale
71 participants