Who's already registered?

Name Registration Aircraft Home airfield
Barry Light
Ulf Karnath D-MQKA Pipistrel SINUS NG EDHF Itzehoe
Michael Place G-azhh Cavalier 102.5 Rufforth
Alan Colman G-BVCL RANS S6 Holmbeck Farm
Graham Welby G-CBGP Ikarus C42 Bakersfield
Tony Gibson G-CBTO Rans s6 Watchford
John Upton G-CBWG Ev97 Eurostar Chilbolton
Myron Burak G-CCJT Skyranger Over Farm
Kev Mallin G-CCTR Skyranger Pound Green
Tam Carr G-CDCC EV97 Balado
Rees Keene G-CDGH Rans S 6 Over Farm
Ceri Richards G-CDVR GT-450 Hughley
Iain Spence G-CERB Skyranger Rufforth East
Simon stoodley G-CETO Sky Ranger Swift Priory Farm
Paul Williamson G-CEUZ QUIK GT450 Cromer / Northrepps
Paddy O'Rourke G-CEZF EV97 Defford
Graeme Cassie G-CFGZ CTSW Balado
Mark Carter G-CFKA MT-O3 Strubby
Steve Ivell G-CFUE Pioneer 300 Crosland Moor
John Jones G-CFYS Dynamic wt9 Broad meadow
Jon Ingram G-CGNH Escapade Over farm
George Bennett G-CGUG Pegasus QuikR Priory Farm
Graham Daniel G-CIEM QUIK R Westernzoyland
Jinx G-CIGG GTR Saxkville
Jason Williams G-CIKA Qick Lite GT SSDR Caunton
Douglas Clark G-CIOL P+M GTR Great Oakley
Richard Whitmarsh G-CKTT Quick GTR Perranporth
Michael Slack G-CKWX C42 Cromer
David Murrell G-CLFM Glasair South Walsham
Nick Brookes G-CLNN Skyranger Swift2 Deenethorpe
Brian Birtle G-CMMW Deltajet Hoghton
John Mundy G-CMPM Skyranger Priory Farm
David Buggins G DBDM Eurofox Hunsdon
Matt Howe G-DGAV P&M QuikR Priory Farm , Tibenham
Gary Taylor G-EFGT Eurofox Holmbeck
Eddie Scougall G-FOKS Eurofox Ludham
Richard Hine G-GLHI Skyranger Moss Edge Farm
Chris Curtin G-GTFC Quik 912 Sherburn in Elmet
Dave Morton G-HAMS Quik Caunton
Neil Hathaway G-HATH Techpro Merlin London Colney
Tony Morrell G-IANZ Quik GT450 Rufforth
Gary Fearon G-IBUZ Sportcruiser Forwood Farm
Michael Cowles G-IMPT Eurofox EGHP
Jonathan Kuhn G-IMPT EUROFOX POPHAM
Paul Robertson G-ISEL SkyRanger Cambridge
Courtney Chambers G-IWIN X’air Hawk New Farm Airfield
Chris James G-JBSP Jabiru Chilbolton
John Brutnell G-KFLY CTSW EGSC
Kevin Brown G-KVAN CTSW Deenethorpe
Alan Kemp G-LEPR Eurofox Lukesfield
Paul Hill G-MROC Quantum 912 Rufforth
Tom Dawson G-MWDB Shadow C-D Plaistows
Jay Hunter G-NEDS Skyranger Nynja Deenethorpe
Dominic Connolly G-PAWZ Skyranger Swift Shotteswell
Richard Rymill G-PROW Ev97 Full sutton
Ian Harriman G-PSMS Eurofox Rufforth
Clive James G-RVIW RV9 Ludham
Kevin Walton G-SLNT CTSW Sywell
John Boardman G-STOD Savannah Oxenhope
John Davidson G-VINA Foxbat A-22L Natton, Tewkesbury
Mat Burnham G-XLAM SkyRanger Sywell
Colin Green G-YNJA Nynja
Chris Lincoln G-ZADA Skyranger Stoke Medway
Peter J I-A730 P92 Eaglet Benevente Naples.
participants